Dodany: 2011-09-23 14:07:08
 

Jakie samochody wykorzystywane są w Polsce do egzaminówWybierając się na kurs nauka jazdy poznań warto zapoznać się z ofertą szkoły, które oferuje nam kursy. Nauka jazdy poznań powinna dysponować takimi samochodami jakimi dysponuje WORD, w którym zdawać będziemy egzamin państwowy na prawo jazdy.

 

Nauka jazdy poznań i egzamin powinny odbywać się w oparciu o ten sam samochód – model, gdyż początkujący kierowca nie jest jeszcze na tyle pewny siebie, żeby zdawać egzamin na innym, nieznanym mu modelu samochodu. Dziś w Polsce niemal każda szkoła oferująca kursu nauka jazdy poznań oferuje taki sam typ samochodów, które również posiadają WORD-y. Są to samochody typu Fiat Punto, lub fiat Grande Punto – nowsza wersja popularnej ELKI.

 

To właśnie na fiatach uczy się dziś jeździć 80 procent polskich kursantów. Są to samochody małe, ekonomiczne i łatwe w obsłudze, a przede wszystkim stosunkowo tanie, dlatego szkoły nauka jazdy poznań korzystają właśnie z nich. Nie jest więc problemem zdawanie prawa jazdy w WORD, gdzie na początku informujemy jakim dostępnym w ośrodku samochodem chcemy zdawać egzamin..

Nick: